E-Randevu

HASTALARIMIZA ÖNEMLİ UYARI VE HATIRLATMA

 
          Fakültemize ilk kez gelen hastaların kabulü ve hasta kartlarının çıkartılması zemin kattaki hasta kabul bankosunda yapılmaktadır. Hasta kaydını yaptıran yetişkin ve çocuk hastalarımızdan yetişkin olanlar için bir sonraki adım hasta kabul bankosunun hemen karşısında yer alan ilk muayene ve film diğer adı oral diagnoz ve radyoloji bölümü sekreterliğine başvurarak teşhis için gerekli muayene ve film tetkiklerini yaptırmaktır. Burada filmleri çekilen ve tamamlanmış muayene bilgileri hastane bilgi yönetim sistemine (HBYS) aktarılan yetişkin hastalarımız öncelik sırası cerrahi, diş eti tedavisi, kanal tedavisi, restoratif tedaviler, protetik diş tedavileri ve gerekli görüldüyse ortodontik tedaviler şeklinde bir akış sırasında üst katlarımızda yer alan ilgili bölümlere detaylı muayene ve tadavilerinin tamamlanması amacıyla yönlendirilmektedirler. On üç yaş ve altı bireyler için muayene ve tedavi işlemleri 4. Katta bulunan çocuk dişleri ve tedavisi diğer adı pedodonti olan bölümde yapılmaktadır. 

-- İnternet üzerinden randevu alan hastalarımızın da hasta kabul bankosundan hasta dosyası açtırması ve daha sonra randevu aldığı bölüm sekreterliğinden kaydını yaptırması gerekmektedir. 

-- Almış olduğunuz randevu saatinden en az 10 dakika önce klinik sekreterliğine başvurunuzu yapmalısınız.

-- Sizden önceki hastaların tedavilerinde yaşanacak gecikmeler göz önüne alındığında randevu saatinizde 15 dakikaya kadar gecikmeler yaşanacağı konusunda anlayış göstermelisiniz. 


-- Eğer sosyal güvenceniz YEŞİLKART üzerinden sağlanıyorsa randevunuza gelmeden önce sevk almanız gerekmektedir. Aksi taktirde muayeneniz ücretli olacaktır. 

-- Hastanemizde daha önce kaydı bulunmayan hastalarımızın e-randevu sisteminden randevu almaları mümkün olmayacaktır.


Yukarıda verilen bilgileri OKUDUM, ANLADIM.